UPOZORNĚNÍ: Dopad opatření příjímaných se šířením nákazy koronaviru se promítá do ceny zlata a termínů dodání drahých kovů. Osobní odběr zboží je pozastaven, expedice drahých kovů odložena. Dodávky sběratelských potřeb z čínských továren jsou o 2-3 týdny opožděné. 8.4. a 9.4. je prodejna v Bratislavě zcela uzavřena z důvodu zákazu vycházení. Na vaše e-maily budou pracovníci odpovídat až po Velikonocích. Děkujeme za pochopení.
E-shop Investiční zlato Investiční zlaté mince Australian Kangaroo

Nugget 1 Oz - Investiční zlatá mince


Náhled Averzní strany - Nugget 1 Oz - Investiční zlatá mince Náhled Reverzní strany - Nugget 1 Oz - Investiční zlatá mince


SPECIFIKACE

Investiční zlato. Investiční zlatá mince 1 Oz (troyská unce) - Klokan/Kangaroo/Nugget.
Gold Bullion. Ryzí zlato. 24 karátů
Austrálie
Líc: Královna Alžběta II. hledící vpravo text ““ELIZABETH II AUSTRALIA 100 DOLLARS““ Designer: Ian Rank Broadley
Rub: Téma nugetů nebo klokanů je obměňováno každým rokem text ““THE AUSTRALIAN NUGGET 1 OZ 9999 GOLD““ Rok Designer: dle ročníku
Charakteristika mince
priemer: 32.1 mm
hmotnosť: 31.1 g, síla: 2.65 mm
obsah drahých kovů: 999,9/1000 Au
hrana: vrúbkovaná
nominál: 100 Dollars

VÝKUP

garantujeme zpětný výkup

Výkupní cena: 41 884,00 Kč
Cena aktualizována: 09.04.2020 21:05
Fixace ceny ihned: 10.04.2020
Dostupnost: OMEZENÁ
Kód položky: KZAU28


Nugget 1 Oz - Investiční zlatá mince


AVERZ

LÍCNÍ STRANA
Averzná strana

REVERZ

RUBOVÁ STRANA
Reverzná strana
Investiční zlato. Investiční zlatá mince 1 Oz (troyská unce) - Klokan/Kangaroo/Nugget.
Gold Bullion. Ryzí zlato. 24 karátů
Austrálie
Líc: Královna Alžběta II. hledící vpravo text ““ELIZABETH II AUSTRALIA 100 DOLLARS““ Designer: Ian Rank Broadley
Rub: Téma nugetů nebo klokanů je obměňováno každým rokem text ““THE AUSTRALIAN NUGGET 1 OZ 9999 GOLD““ Rok Designer: dle ročníku
Charakteristika mince
priemer: 32.1 mm
hmotnosť: 31.1 g, síla: 2.65 mm
obsah drahých kovů: 999,9/1000 Au
hrana: vrúbkovaná
nominál: 100 Dollars
Objednávkový kód: KZAU28


Výkupná cena: 41 884,00 Kč
Cena aktualizovaná: 09.04.2020 21:05
Fixácia ceny ihneď: 10.04.2020
Dostupnosť: Nedostupné
Na prodejni: 1-14 dní

Zboží je DOČASNE NEDOSTUPNÉ

Po obnoveniu dodávok tohto tovaru zo Švajčiarska, očakávame zvýšený dopyt investorov. Prednostne a navyše za aktuálnu zvýhodnenú cenu budeme vybavovať dopytu klientov evidovaných v poradovníku. Dopytu budú vybavované v poradí ako boli zadávané. Zápis do poradovníka je nezáväzný . Je zadarmo . Zapísaný tovar nemusíte odobrať. Zápis vám však zaistí osobné servis a zohľadnenie vašich individuálnych preferencií pri jeho odbere.
Vaše záznamy v pořadníku se zobrazí po vašem přihlášení.

Nemáte u nás účet ? K jeho zřízení stačí 1 minuta... Nastavit účet
REGISTRÁCIA NA ŽIADANKU.
Získajte vzácne mince do svojej zbierky. Starosti nechajte na nás.
( Dajte na žiadanku mince, ktoré vám chýba. S nami môžete získať aj vypredané vzácne a žiadané tituly.)

Co je to "Žádanka"? 

Dopyt, žiadanka, alebo taky chyběnka je nezáväzná dopyt konkrétny mince. Zberatelia ktorí chcú doplniť svoju zbierku titulom, ktorý je už vypredaný, alebo je vzácny musí jej zháňanie venovať veľa času a značné úsilie. Vyplnením žiadanky prenesiete túto činnosť na nás. a vedle něj text "Na žádanku". Kliknutím na tento text mincu zapíšete do svojho zoznamu žiadaniek. Ako registrovaní užívatelia si môžete svoj zoznam žiadaniek kedykoľvek prezrieť, doplniť, alebo z neho odstrániť mincu ktorú ste už získali.

V prípade, že mince o ktorú máte záujem je skladom a ponúkame ju k predaji, systém Vám automaticky zašle správu na Vašu e-mail adresu. vy sa potom môžete rozhodnúť či budete mať o mincu za túto cenu záujem, a prípadne si ju objednať obvyklým spôsobom.
Uvedením mince do zoznamu žiadaniek sa nezaväzujete k jej odberu.
Individuálne žiadanky.
Žiadanku môžete vyplniť aj na mincu ktorá na našich stránkach nie je vôbec uvedená. Nemá kód, ani nemá popis. Takéto žiadanke hovorím individuálne žiadanka. Individuálne žiadanky sa líšia predovšetkým tým, že dostupnosť v nich uvedených mincí nie je sledovaná automaticky počítačom, ale priebežne operátorom nášho e-shopu.
Svoju individuálnu  žiadanku môžete vyplniť na tejto stránke.

Časté otázky:

Ako získate mincu, ktorá mi chýba? 
Výkupom zo súkromných zbierok. Tak ako noví zberatelia začínajú,        tak aj iní sa zbieraním končí. Z najrôznejších dôvodov ruší svoje        zbierky a ponúka nám ich na odpredaj. Najčastejšie ide o predaj dedičstva.        Týmto spôsobom sa vracia do obehu aj veľmi vzácne tituly, ktoré zberatelia        považujú za skutočné skvosty a sami by ich na burze nikdy neponúkali.

V čom je žiadanka na serveri www.Zlate-Mince.cz  výhodnějšia?
Je spracovávaná elektronicky. Každý záznam je evidovaný a zaradený.        Obráti Ak sa na nás majiteľ mincí s ponukou odpredaja, vieme rýchlo        kto má o túto mincu záujem. Naša adresa navyše patria medzi najnavštevovanejšie        a dopytov aj ponúk spracovávame veľké množstvo.

Ako dlho dopyt platí? 
Trvalo. Váš dopyt evidujeme dovtedy kým Vám danú mincu        nezabezpečíme, alebo kým ju sami neodvoláte. 

Ako rýchlo mi žiadanou mincu zaistíte? 
Ak dopytujete mince, ktoré sú vypredané, alebo sú naozaj vzácne, obrňte sa trpezlivosťou. Plnenie dopytov nemožno vykonať skôr ako nám žiadanou mincu ponúkne k výkupu iný zberateľ

DRAŽBY TEJTO POLOŽKY

Tieto prostriedky zatiaľ nebola dražená.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
3,5

Hodnotilo 8 sběratelů

Hlasovat mohou pouze
přihlášení uživatelé!


INVESTUJTE CHYTŘE A BEZPEČNĚ

Investujte chytře a nakupte investiční zlaté slitky a cihly u největšího prodejce investičního zlata v Praze. Jeho prodejnu najdete v II. patře Obecního domu. Investujte bezpečně své peníze do švýcarských zlatých slitků ještě dnes. Jsme jednička na trhu.

Nákup u nás je snadný a ceny zlata jsou nižší než u jiných prodejců. Cena zlata za gram vychází u švýcarských slitků mnohem lépe než v případě nákupu zlatých mincí ČNB, nebo obdobných zlatých ražeb z produkce obou domácích mincoven.

www.Mince-cnb.cz - Mince České národní banky (ČNB) a Národnej banky Slovenska (NBS). Medaile Pražské mincovny a.s. (PMI) ©2003-2020 Zlaté mince - Numismatika