UPOZORNENIE: Investičné zlato si môžete zakúpiť v predajni mincovne na Dunajskej ul. 68. Objednávať môžete aj telefonicky na (+421) 220 744 649
E-shop Sběratelské potřeby firmy Leuchtturm Sběratel

Pin album


Náhled - Pin album

Cena vrátane DPH 26 €

SPECIFIKÁCIA

Kompletní album se 4 tabulemi pro bezpečné a reprezentativní uložení přibližně 400 odznaků. Album lze rozšířit o další 4 tabule (max. kapacita: 8 tabulí/ 800 připínáčků). Všechny tabule jsou potažené vzácným černým sametem. Jednoduchá manipulace: Připínáčky jednoduše zapíchněte do tabule a ze zadní strany odznaku nasuňte pojistku. V zářících barvách prezentuje svazek různorodost připínáčků z celého světa. Se 4-Q-kroužkovou mechanikou. Vnější formát: 280 x 325 x 80 mm (GRANDE).

Pin album


Cena vrátane DPH 26 €

Kompletní album se 4 tabulemi pre bezpečné a reprezentativní uložení približně 400 odznaků. Album lze rozšírit o další 4 tabule (max. kapacita: 8 tabulí/ 800 pripínáčků). Všechny tabule jsou potažené vzácným černým sametem. Jednoduchá manipulace: Pripínáčky jednoduše zapíchněte do tabule a ze zadní strany odznaku nasuňte pojistku. V zárících barvách prezentuje svazek různorodost pripínáčků z celého světa. Se 4-Q-kroužkovou mechanikou. Vnější formát: 280 x 325 x 80 mm (GRANDE).

Objednávkový kód: 342616
AKO NÁS NÁJDETE
Predajňa investičného zlata je v Bratislave na Dunajskej ulici 68

HODNOTENIE UŽÍVATEĽOV
3,3

Hodnotilo 1169 zberateľov

Hlasovať môžu iba
prihlásení užívatelia!


INVESTUJTE CHYTRO A BEZPEČNE

Investujte chytro a nakúpte investičné zlaté zliatky a tehly u najväčšieho predajcu investičného zlata v Bratislave. Jeho predajňu nájdete v Dunajskej ulici 68. Investujte bezpečne svoje peniaze do švajčiarskych zlatých zliatkov ešte dnes. Sme jednotka na trhu.
Nákup u nás je ľahký a ceny zlata sú nižšie ako u iných predajcov. Cena zlata za gram vychádza u švajčiarskych zliatkov oveľa lepšie ako v prípade nákupu zlatých mincí NBS, alebo obdobných zlatých medailí z produkcie domácich mincovní.

Tieto stránky zlepšujeme pomocou cookies. Ich používaním s týmto vyjadrujete súhlas.
Pin album NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.
Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)

Vybraný produkt:

Počet:

Spôsob dodania:

Meno:

!

Adresa:

!

Mesto:

!

PSČ:

!

Telefón:

!

E-mail adresa:

!

Poznámka:

Kontrolní kód

Kontrolný kód:

!

Opíšte kontrolný kód z obrázku do políčka.

*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 7 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.

www.Slovenske-mince.sk - Investičné zlato. Zlaté mince. Zlaté zliatky. Strieborné mince. Limitovanej razby a medaily Pražské mincovne, Českej mincovne a Mincovne Kremnica, mince ČNB a NBS. © 2003-2021 Zlaté mince - Numizmatika